Ostraha objektuRecepční službaPožární ochranaBezpečnost a ochrana zdraví při práciOchrana životního prostředí
Bezpečnost technických zařízeníPult centrální ochranyZajištění ostrahy technickými prostředkySpráva a údržba nemovitostí

Zajištění ostrahy technickými prostředky

Poskytujeme možnost střežení objektů technickými prostředky a zařízeními umístěnými ve střežených objektech v rámci celé ČR.

Zabezpečení ochrany majetku a osob technickými prostředky zajišťujeme vždy s vyhodnocením bezpečnostních rizik chráněného objektu a při respektování požadavků klienta.

Elektronický obchůzkový systém

Prostřednictvím elektronického obchůzkového systému můžeme průkazně evidovat a dokládat práci svých strážných. Strážný zaznamená průběh své obchůzky do speciálního identifikačního zařízení a je schopen tak kdykoliv zpětně deklarovat kvalitu a rozsah splnění svých pracovních povinností.

Monitorování obchůzek on-line

Umíme monitorovat prováděné obchůzky on-line na objektech s vysokým bezpečnostním rizikem kdy díky nejmodernější identifikační a komunikační technologii je informace o pohybu strážného na obchůzce k dispozici v reálném čase prostřednictvím sítě GPRS. Elektronický systém navíc umožní hlasovou komunikaci se strážným i SOS signál pro případ ohrožení.

Technické systémy EPS, EZS a CCTV

Zajišťujeme montáž a servis elektronického zabezpečovacího systému (EZS) a elektronické požární signalizace (EPS).a vybavení objektu kamerovým systémem (CCTV).

ÚVOD     O SPOLEČNOSTI     NAŠE SLUŽBY     NÁHRADNÍ PLNĚNÍ      REFERENCE      KONTAKTY

MAPA WEBOVÝCH STRÁNEK  |  © 2014  |  PANCÉŘ, S.R.O.